O Firmie

Nasza Firma działa na Podkarpaciu – rejonie, na którym wiele nowego dzieje się w branży budowlanej. Realizowanie kolejnych inwestycji budowlanych wiąże się z koniecznością posiadania lub wynajęcia specjalistycznego sprzętu budowlanego. I tym właśnie się zajmujemy.

Dostarczamy firmom i klientom indywidualnym profesjonalny sprzęt w korzystnych cenach. Będący na naszym wyposażeniu sprzęt to tylko najwyższej jakości maszyny znanych i cenionych międzynarodowych marek: Belle, Bosh, Makita, Pezal, Dedra.

Sprzęt dostępny w wypożyczalni regularnie konserwujemy i serwisujemy, by był w pełni sprawny i żadnego z naszych Klientów nie zaskoczył nieplanowany przestój w pracy. O naszym sprzęcie dostępnym w sklepie i wypożyczalni wiemy wszystko. Jego budowa, obsługa i konserwacja nie mają dla nas tajemnic. Z chęcią podzielimy się tą wiedzą, na życzenie przeszkolimy z jego obsługi, dowieziemy sprzęt na miejsce przeznaczenia i odbierzemy po skończonej pracy.

Kompleksowa obsługa Klienta to nasz priorytet.

Świadczymy usługi zarówno dla firm dużych, małych jak i dla klientów indywidualnych. Do każdego kontrahenta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Zapewniamy najwyższą jakość usług i najkorzystniejsze warunki finansowe. Działamy na terenie Podkarpacia. Nasi Klienci z Rzeszowa i okolic mogą skorzystać z naszych usług, począwszy od doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu do konkretnego zadania, poprzez pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z wypożyczeniem czy zakupem sprzętu a skończywszy na fachowej pomocy w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Stale rozszerzamy naszą ofertę, by każdy Klient znalazł u nas sprzęt, którego potrzebuje.

Naszą ambicją jest zadowolenie każdego Klienta. Na naszej stronie internetowej wygodnie zarezerwujesz sprzęt, który potrzebujesz wypożyczyć, określisz czas, na jaki go potrzebujesz, a my zajmiemy się realizacją Twojego zlecenia. Równie łatwo przeprowadzisz transakcję zakupu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu, służymy fachową pomocą zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Zapraszamy także do siedziby naszej wypożyczalni w Rzeszowie, gdzie osobiście i z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i pomożemy załatwić formalności finalizujące transakcję.